İş Lazım

36 Bin TL ile GSM Bayiliği Kurun

Karlı bir bayilik almayı planlıyorsanız eğer AK GSM’nin bayilik fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Ak Gsm Patenli Bir MARKA olup gerekli izinleri almış kurumsal bir alt yapıya sahiptir. Türkiye Genelinde yaygın bayi ve servis ağı ile hizmet vermektedir. Mağazalarımız da telefon ve aksesuar satışları , teknik servis hizmetleri ve kapıdan servis hizmetleri ile bayilerine destek sunmaktadır.  Ak GSM Noktaları zahmete girmeden 21 firmanın anlaşmasını gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Taksitli telefon satışları, Taksitli aksesuar satışları ve Banka kredisi kullanarak telefon satışları AK GSM Noktalarında yapılmaktadır.

Ak GSM Ana Bayii  12 / 24 / 36 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. Ayrıca mağaza içerisinde aksesuar, aparat ve sarj aletlerini 3 6 9 ay taksit seçeneği ile satabilmektesiniz.

Akgsm

Ak GSM Ana Bayii Ayrıca ek hizmet olarak ; sigorta işlemleri, otobüs bilet kesim işlemleri ve para transfer işlemlerini de yapabiliyor. Bir telefon satışından ortalama 600 TL, bir abonelik hizmeti satışından ortalama 100 TL net kar sunuyor. Telefon aksesuarlarında ise ortalama %150 // %300 net kar sunuyor. Ak GSM bayilik konseptine tabela ve reklam giderlerinin de dahil olduğunu belirtmekte fayda var. Yani kurulum için 36 bin TL (KDV DAHİL) haricinde her hangi bir ücret çıkmıyor.

Ak GSM Ana Bayii  12 / 24 / 36 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. AK GSM Noktaları kurumsal olarak bankalarla çalışmaktadır. Müşterisine her konuda kredi sağlanabilmekte ve ürün satışını 12 / 24 ve 36 ay banka kredisi ile satılabilmektedir.  

İşletmelerimiz her konuda anlık olarak firmamızdan destek almaktadır. Müşteri destek birimimiz 0 850 303 20 36 ‘dır. Ayrıca Bayilerimiz Anlık olarak CRM ekranlarından destek alabilmektedir. Ana bayilerimiz 45 gün vade ile telefon aksesuarı alabilmektedir( SENET İSTENMEKTEDİR). Müşterilerine banka anlaşması ile kredi kullandırabilir ve 12 24 36 ay taksit ile telefon satabilmektedir. Sizin cebinizden hiç bir rakam çıkmamaktadır.

Ak Gsm Bayilik Paketinde Bulunan Ürünler

– 2 adet i 3 Bilgisayar

– 2 adet güncel yazıcı

– aksesuar teşhir ünitesi

– telefon demo teşhir ünitesi

– 1 adet banko

– 2 adet sekreter masası ve ekipmanları

– 1 adet ışıklı tabela

– Mağaza içi ve dışı tüm reklam çalışmaları

Kompozit kolon yapımı ve reklam giydirme. (Mağaza içi)

– Gerekli maktu evrak desteği ve promosyon reklam destekleri

– AK GSM NOKTA SAHİPLERİ SADECE İŞİNE ODAKLANIR. TÜM REKLAM PROMOSYO ÇALIŞMALARI ve FİYAT BELİRLEMELERİNİ AK GSM YAPAR. SİZLERE ZAHMETSİZCE SATIŞ YAPMAK KALIR.

Akgsm

Evet AK GSM 36 bin TL (KDV DAHİL) karşılığında mağazanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri sizlere iletiyor. Peki AK GSM mobilyalar harici sizlere ne sunuyor gelin bir de onlara bakalım.

 

AK GSM stok takibi ve ödeme hizmetleri için sizlere özel bir CRM ekranı teslim eder. Bu ekran üzerinden  fatura ödeme, TL Yükleme, Havale EFT, Kredi kartı Ödeme, Bağkur ve SGK Ödeme gibi işlemleri  gibi sayısız ürünlerin tamamını Size teslim edilen CRM ekranlarından yapabiliyorsunuz.  Ayrıca AK GSM Teslim edilen Crmekranı üzerinden telefon ve aksesuar siparişi vermenize de olanak sağlıyor. Yapılan siparişleri dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz nakit olarak alabiliyorsunuz.  AK GSM satılmayan ürünleri kesinlikle bayilerine iletmez, aylık olarak her bayisini ziyaret eder.

AK GSM Ana Bayii  12 / 24 / 36 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. Ayrıca mağaza içerisinde aksesuar, aparat ve sarj aletlerini 3 6 9 ay taksit seçeneği ile satabilmektesiniz. Müşterilerine banka anlaşması ile kredi kullandırabilir ve 12 24 36 ay taksit ile telefon satabilmektedir. Sizin cebinizden hiç bir rakam çıkmamaktadır.

Peki AK GSM bayisi olmanın avantajları nelerdir?

AK GSM Ana Bayii  12 / 24 / 36 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir.

– AK Gsm Ana Bayii 3 / 6 / 9 ay taksit seçenekleri ile aksesuar, şarj aleti v.b ürünlerin satışını yapabilmektedir.

– Banka teminatı veya taşınmaz teminat gösterilmesi durumunda cebinizden 1 lira dahi çıkmadan 100 BİN TL’ye kadar telefon ve aksesuar alımı yapabilmektedir.

 

Akgsm

AK GSM aylık baz da her bayisine 500 TL ile 1500 TL EK destek sunar ve bu destekten sadece ANA BAYİLER yararlanabilmektedir.

AK GSM bölgesel korumaya çok önem verir. Açılan işletme ye en yakın 1 km olmak üzere yeni bayilik verir ve şehirde açılacak yeni işletmeyi  ilk eski bayisine sunar.

AK GSM 45 gün vade ile aksesuar alımını sizlere sağlar. Yani ihtiyaçlarını sermaye bağlamadan bizlerden alabilir sattıkça kazanabilirsiniz. (telefonda geçerli değildir.)

 Akgsm

Peki  AK GSM kurulum işlemleri  kaç gün sürüyor ?

AK GSM İşlemler başlamadan sizlere protokol sözleşmesi iletir. Protokolümüzde sizlere teslim edilecek ürünler ile alakalı ve teslim edilecek gün ile alakalı güvence verir. AK GSM yasalara uygun şekilde çalışır. AK GSM bayisi olabilmek çok kolay. Sizde boşta duran dükkanınızı bizlere teslim edin sizlere 14 iş günü içerisinde A’dan Z’yekurulmuş mağazamızı sadece 36 bin TL (KDV DAHİL)teslim edelim.

AK GSM Hakkında ek bilgiler için tıklayın.

Adres: Çınarlı mah. 61004 Sokak. Adiva Center Kat:3 Daire:8 Seyhan/ADANA
Tel: 0 850 303 20 36
Eposta: bilgi@akgsm.com
Web : www.akgsm.com

Yorum ekle

Son Yorumlar