İş Lazım

Bim Personel Alımı Eleman Alımı ve İş Başvurusu

Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. faaliyetine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan kurulmuş olduğundan bugüne kadar temel gıda ve tüketim malzemelerini mümkün olan en düşük fiyat ve en iyi kaliteyle tüketicilere ulaştırmaya çalışmaktadır.
Başarısının gücünü çalışanlarının gayretinden aldığına inanan Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. bu kapsamda her yıl yüzlerce kişiye iş fırsatı tanımaktadır. Toplam 17 bin kişiye iş imkanı sağlayan Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. bu sayıyı arttırarak büyümesini sürdürmekte ve çalışmak isteyenler için istihdam kapısı olmaya devam etmektedir.
Bim işe alımlarını daha çok mağaza, depo ve ofis depolarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyeryapmak isteyen genç kişiler arasından yapmaktadır. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek en az lise mezunu olan herkes Bim in internet sayfasının İnsan Kaynakları bölümünden online giriş yaparak başvuruda bulunabilmektedir. Erkek adaylar için askerlik hizmeti ile ilişiğinin olmaması tercih edilmektedir. Başta mağaza satış personeli, servis şoförü, güvenlik görevlisi, kasiyer, depo görevlisi, olmak üzere çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapan Bim’de çalışmak isterseniz yukarıda da bahsedildiği gibi kurumun internet sitesinin İnsan Kaynakları bölümüne online giriş yaparak cv nizi bırakabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
İletişim Bilgileri
BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.
Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
Telefon: 0216 564 03 03 Faks: 0216 311 79 77
E-posta: iletisim@bim.com.tr

Yorum ekle

Son Yorumlar