İş Lazım

Ego Personel Alımı

Ego (Elektrik,Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü) personel alımı 2018 konusu, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak isteyenleri ilgilendirmektedir. Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na bağlı, tüzel kişiliği olan ve kamusal görev yapan bir Genel Müdürlük olan Ego 1942 yılında kurulmuştur. Kısa adı Ego olan Elektrik,Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü ,2017 yılında bünyesine pek çok personel alımı yapmış ve 2018 yılında da personel alımlarını artarak sürdürecektir.Elektrik,Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü’ nün 2018 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde yer alacaktır. Eğer sizde kariyerinizi, Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanı olarak sürdürmek istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ego insan kaynakları, bünyesine alacağı personeli doğru işe doğru insan prensibine bağlı kalarak seçmektedir.Kurumun insan kaynakları politikası, başvuru şartları ve işe alım süreçleri gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun resmi sitesinde bulabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için ise, websitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

3 Yorumlar

  • Bilal Kablan 05352273884 30.11.1980 doğumluyum bütün evrakların tamam Ego da şöför olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Uzun yol sehir ici tir şoförlüğü yaptım kurumsal firmalarda. Ego bünyesinde şoför olarak çalışmak istiyorum

Son Yorumlar