İş Lazım

Eyfel Parfüm Bayilik Maliyeti ve Kar Oranı

2008 yılında yüzde 100 Türk sermayesi olarak kurulan Eyfel Parfüm, karlı bir yatırım arayanlar için franchise sistemini aktif tutuyor. Son yılların en karlı sektörleri arasında yer alan Parfümeri sektörüne giriş yapmak istiyorsanız eğer, Eyfel Parfüm’ün bayilik sistemine göz atabilirsiniz.

İstanbul merkezli bir parfüm firması olan Eyfel Parfüm, 2008 yılından itibaren her geçen gün büyüme kaydediyor. Eyfel Parfüm’ün şuanda yurt içi ve yurt dışında toplam 400 şubesi bulunuyor.

Eyfel Parfüm, dinamik bir kadro ile yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmayı başaran ve bu ürünler sayesinde ciddi bir marka değeri oluşturmayı başardı. Şirket bu marka değerini ise franchise adayları ile buluşturmayı sürdürüyor. Önemli Türk parfüm markaları arasında yer alan Eyfel Parfüm’ün bayiliğini almak için bazı şartları ise tamamlamanız gerekiyor.

Eyfel Parfüm

Eyfel Parfüm’ün bayiliği için minimum 10 metrekareye sahip bir dükkan bulmanız gerekiyor. Bu dükkan için en önemli aranan özellik ise dükkanın yürüyüş yollarında olması. Eğer şehrin en önemli caddelerinden birinde veya AVM‘de güzel bir dükkan bulabilirseniz bayilik alma kısmında daha avantajlı olacaksınız. Şirket ayrıca şehirdeki diğer rekabet şartlarına dikkat etmektedir. Eğer size yakın bir noktada zaten Eyfel Parfüm bayiliği varsa bu bayiliği almanız zorlaşacaktır.

Ortalama bir Eyfel Parfüm bayiliği almak için 12 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Bu ortalama sermaye tutarı olup, dükkanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Eyfel Parfüm’ün bayiliği için sağlamanız gereken bilgiler:

  • Ad – Soyad
  • E-Posta
  • Telefon
  • Şehir
  • İlçe
  • Cadde & AVM
  • Dükkan Metrekaresi
  • Bölge Nüfusu
  • Dükkanın Kira Bedeli

Bu bilgileri sağlayarak Eyfel Parfüm bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Şirkete bayilik başvurusunda bulunmak için +90 850 840 58 56 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Parfüm Dükkanı Karlı mı?

Eyfel Parfüm

Türkiye’nin nüfusu ciddi anlamda çok yoğun. Ayrıca ülkemizin neredeyse her bölgesinde 4 en az 3 mevsimin yaşanması nedeniyle sık sık parfüm değişiklikleri gerekiyor. Bu nedenle Türkiye’de parfüm işi kesinlikle karlı işler arasında yer alıyor. Parfüm dükkanı açmak istiyorsanız en önemli konu parfüm çeşitlerinin fazlalığı ve güleryüzlü personeldir. Bu iki konuya çok dikkat ederek güzel bir sabit müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

Parfümcülerde en önemli konu sabit müşteri kitlesidir. Birçok parfümeride her gün 3-4 yeni müşteri elde edersiniz. Önemli olan konu bu parfümden müşterinin ne kadar memnun kaldığı ve bir daha aynı parfümü almak için size gelip gelmediğidir. Bir süreden sonra yalnızca sabit müşteriler ile bile çok ciddi kazançlar elde etme şansınız var.

Ortalama olarak bir parfümeride ay sonunda kasanızdaki tüm paranın yüzde 40’ı kardır. Yani her gün 500 liralık parfüm satışı yapan bir mağazanın ay sonu tüm masraflar sonrasında karı 5-6 bin lira civarındadır.

Yorum ekle

Takip Et

Son Yorumlar