İş Lazım

Fortnite Para Kazanma! Günlük 3.840 TL Kazanın!

Son dönemin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Fortnite aracılığıyla saatlik 160, günlük 3 bin 840 TL’e kadar para kazanma şansınız var.

Öncelikle Fortnite, 2018 yılı ile birlikte inanılmaz bir yükseliş grafiğine sahip, anlık 3-4 milyon oyuncuya ulaşan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda genel olarak bir alana paraşüt ile iniyor ve bu alanda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunu sadece en son hayatta kalan kişi kazanabiliyor. Epic Games‘e ait olan Fortnite oyunu Türkçe olarak da oynanabilmektedir. Oyunu indirmek için ücret ödemenize gerek yok, Fortnite tamamen ücretsiz olarak indirilmeye açık. Oyunun ayrıca son dönemin en çok bağımlılık yapan oyunlarından biri olduğunu söylemek gerekiyor, Türkiye’de son dönemde internet cafelerde en çok oynanan oyun olarak da dikkat çekiyor.

PC, PlayStation4, Xbox One ve Mac‘de oynanabilir durumda olan Fortnite’den para kazanmanın yeni bir yolu var. Bu yol aracılığıyla saatlik 160 liraya kadar gelir kazanabiliyorsunuz. Ancak bu yöntem için kesinlikle İngilizce bilmeniz gerekiyor, aksi takdirde bu denli yüksek kazanç elde edemezsiniz.

OYUNU ÖĞRENME

 

Fortnite hakkında bilginiz yoksa öncelikle Epic Games‘e giriş yaparak ücretsiz olarak 100 MB boyutundaki oyunu indirebilirsiniz. İndirdikten sonra karşınıza şöyle bir panel gelecek;

1-seviye

  1. Profil, istatistik, görevler ve dükkana bu kısımdan ulaşabiliyorsunuz. Özellikle görevler sekmesindeki görevleri sık sık kontrol etmenizi öneriyoruz. Mağazada da yer alan ürünler ile sadece görünüm odaklı parçaları satın alabiliyorsunuz.
  2. Fortnite’deki başarınızın genel durumunu gösterir ekrandır. Bu profilinizin değerini ortaya çıkartmaktadır.
  3. Oyun ayarlarınız ve arkadaşlarınıza ulaşacağınız bölüm.
  4. Girmek istediğiniz oyunun ana bölümüdür. Solo, Duo ve Squad türünde oyunlar oynayabiliyorsunuz. Solo: Tek Duo: Çift Squad: 3 veya 4 Kişik.

2-seviye

Yukarıda yer alan resim ise oyun içerisinden bir görüntü. Bu kısımda karşınıza gelen bölümlerin tamamı oyunda başarılı olabilmeyi doğrudan etkilemektedir.

  1. Pusula alanı. Haritaya hakim olabilmek için değerli.
  2. Oyunda bulunduğunuz alanı gösteriyor. Bu alan özellikle -fırtına- denilen ve karakterinizin olası risklerden korunması için önemlidir. Burada güvenli alanı da görebiliyorsunuz, beyaz içerisine alınmıştır. “M” harfine basarak büyütebilirsiniz.
  3. Oyunda inşaat yapılabiliyor, bu kısımda inşaat için gerekli olan malzemelere ne kadar sahip olduğunuzu görebiliyorsunuz. Sırasıyla odun, tuğla ve demir.
  4. Toplanan malzemeler aracılığıyla zemin, merdiven, çatı ve duvar inşa edebiliyorsunuz. Bu kısımda inşa için yeterliliğinizi görebiliyorsunuz.
  5. Oyunda topladığımız silah, mermi ve bandajları bu kısımda görebilirsiniz. Maksimum eşya sayısı 5’tir.
  6. Birlikte oyuna girdiğiniz kişilerin canlarını buradan görebilirsiniz.

PARA KAZANMA

Fortnite’de para kazanmanın birkaç yolu var, öncelikli olarak her oyun kazandığınızda bazı parça – kutu gibi maddi değeri olan metalara sahip olabiliyorsunuz. Her parça – kutu’nun maddi değeri farklıdır, ancak genellikle değerli malzemeler çok nadir olarak çıkmaktadır. Bizim asıl olarak belirtmek istediğimiz konu ise, Fortnite’ye yönelik açılan yeni bir para kazanma sitesi.

Fortnite’de bir uzman seviyesine gelmeyi başarırsanız ki, bu aylar alacaktır; Bu bilginizi ve yeteneğinizi başka oyunculara aktarak para kazanabilirsiniz. Üstelik saatte 160, günde 3 bin 840 liraya kadar kazanç fırsatınız var. Eğer profesyonel bir oyuncu olmayı başarırsanız ve İngilizce biliyorsanız bu kazanca rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

İngiliz merkezli Bidvine adlı platform, uzman Fortnite oyuncularının düzenlediği kurslar için ciddi ödemeler yapıyor. Platforma dahil olabilmek için 25 Fortnite oyununda 1’nci olmanız gerekiyor. Ardından siteye üye olarak kurs oluşturma hakkına sahip oluyorsunuz. Kayıt olmak için Bidvine Onboarding bölümüne giriş yapın, ardından karşınıza gelen arama bölümünden “Pro Fortnite Buddies“‘i seçip ve kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Para kazandıran başka oyunlar arıyorsanız eğer, mutlaka PARA KAZANDIRAN 17 OYUN rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Yorum ekle

Takip Et

Son Yorumlar