İş Lazım
Hospital Park Darıca İş Başvurusu

Hospital Park Darıca İş Başvurusu

Özel Hospital Park Darıca Hastanesinde çalışmak ister misiniz? Eğer bu sorunun cevabına Evet diyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Özel Darıca Hospital Park Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilmeniz gereken herşeyi sizler için araştırdık. Dilerseniz önce Özel Hospital Park Darıca Hastanesi hakkında detaylı bilgi edinelim.

Özel Hospital Park Darıca Hastanesi 1997 yılında hizmete açılmıştır. 2013 yılında Özel Hospital Park Darıca Hastanesi ismini alan kuruluş ilk kuruluş çizgisini hiç kaybetmemiş Sağlık ve turizm merkezi olarak gelişimini devam ettirmekte olan Darıca ilçesinin tek özel hastanesidir. Ayrıca Hospital Park Darıca Hastanesi Darıca, Şekerpınar, Çayırova 350 bin nüfusuna da hitap eden tek özel hastane olmaktadır.

Hastane ilk olarak Dahiliye, Çocuk, Genel Cerrahi Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda hizmet vermiştir.

Şuanda bölümlere ilave olarak Kulak Burun Boğaz,Ortopedi, Üroloji, Beyin Cerrahi, Kardiyoloji bölümleri ile birlikte yıllık ortalama 150.000 poliklinik ve 20 yatağı ile hizmet veriliyor. Labaratuvar tam teşekküllü olup tüm biyokimya ve hormon tahlillerine bakılmaktadır. Radyoloji bölümünde ise mamografi, tomografi, 4 boyutlu Usg bölümleri hizmet vermektedir.

Gelişmeleri yakından takip ederek bölge halkının beklentilerine en üst düzeyde cevap vererek kurulduğu tarihten bu yana 24 saat Acil, Kadın Doğum, Üroloji, Genel Cerrahi, Çocuk ve Ortopedi bölümlerinde kesintisiz hizmet sunuyor.

Özel Darıca Hospital Park Hastanesinde temel amaç; her türlü koruyucu önlemlere  rağmen oluşabilecek hastalık durumlarında erken teşhis hızlı ve etkin tedavi ve hastanın kısa zamanda eski konumuna getirilmesidir. Bu amacı gerçekleştirirken eldeki kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanılması hasta ve toplum tatmininin sağlanması gerekmektedir. Hastanede sunulan her türlü sağlık hizmetinin hasta memnuniyetini sağlayacak şekilde verilmesini sağlamak meslek eğitimine saygılı mesleğini seven meslek yaşamı boyunca öğrenme isteği duyan ve bilgiye ulaşma yöntemlerini bilen tıp uygulamalarının gerektirdiği değerlere ve sorumluluğa sahip hasta/ hasta yakını ve çevresindeki insanlar ile uygun ve etkin ilişkiler kurabilen personel sağlamaktır.

Özel Darıca Hospital Park Hastanesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres: Emek Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 131, 41700 Darica/ Kocaeli

Telefon: 444 3 703

Faks: +90 262 654 11 27

Eposta: info@hospitalpark.com.tr

Whatsapp Randevu Hattı: 0535 491 45 56

Özel Darıca Hospital Park Hastanesinde çalışmak istiyorsanız Buraya tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yorum ekle

Takip Et

Son Yorumlar