İş Lazım
Moda Toptan Bijuteri Bayilik

Moda Toptan Bijuteri Bayilik

15 yılı aşkın sektör deneyimini yatırımcı ve girişimciler ile buluşturan Moda Toptan Bijuteri bayilik veriyor. Türkiye’nin en karlı sektörleri arasında yer alan bijuteri sektörüne girmeyi planlıyorsanız değerlendirme sürecinde ele alınması gereken firmalar arasında yer alıyor.

İstanbul merkezli olarak sektöre giriş yapan Moda Toptan Bijuteri, kısa sürede Türkiye genelinde 22 satış noktasına ulaşmayı başardı. Anlık sipariş kontrolü ile bayileri için önemli bir fırsat sağlayan Moda Toptan Bijuteri, bayilik bedelinin düşük olması ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor.

10 bin liralık bayilik giriş bedeli ile karlı bir iş kolu fırsatı sağlayan firma, bayilik taleplerini yerinde fizibilite çalışması yaparak değerlendiriyor. Yatırımcıları için en doğru seçimin sağlanmasında önemli destekler sağlayan firma ayrıca sık sık ürünlerinde kampanyalar düzenleyerek de kar marjının artırılması için çaba gösteriyor.

Bir Moda Toptan Bijuteri mağazasında satılan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 400 civarında bulunuyor. Firmanın bayilikleri ortalama 15 günde kuruluyor. Ortalama olarak bir bayilik için yapılan tüm masraflar, 6 aylık kısa bir sürede kar olarak geri alınabiliyor.

Eğer halihazırda bir bijuteri mağazasına sahipseniz firma toptan bijuteri seçeneklerini de sunuyor.

İLETİŞİM

Adres : Tahtakale cad. Sabuncuhan sok. no:21 Fatih / İstanbul
Tel : 0850 532 8254

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum ekle

Takip Et

Son Yorumlar