İş Lazım

Onur Air Personel Alımı

Onur Air personel alımı 2018, havacılık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Onur Air 2017 yılında, kabin memuru, hostes başta olmak üzere pek çok alanda elaman alımı yapmıştır. Yaptığı bu alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. 1992 yılında kurulmuş olan Onur Air, hizmet vermeye başladığı günden beri büyüyerek Türk havacılık sektöründe ilklere imza atmayı ilke haline getirmiştir.

Onur Air 2018 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Onur Air’ in personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Onur Air insan kaynakları personel ihtiyacı duyduğu alanlara yönetmeliğindeki kriterlere göre alım yapmaktadır. Onur Air resmi websitesinde işe alımla ilgili bilgiler, aranan nitelikler, açık pozisyonlar yer almaktadır. Onur Air ailesinin bir üyesi olmak ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız kurumun sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak, size uygun ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yorum ekle

Son Yorumlar