İş Lazım
Özel Konya Farabi Hastanesi İş Başvurusu

Özel Konya Farabi Hastanesi İş Başvurusu

Özel Konya Farabi Hastanesinde çalışmak istermisiniz? Eğer bu sorunun cevabına Evet diyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Özel Konya Farabi Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilmeniz gereken herşeyi sizler için araştırdık. Dilerseniz önce Özel Konya Farabi Hastanesi hakkında detaylı bilgi edinelim.

Özel Konya Farabi Hastanesi 2009 yılından bu yana sağlık alanında hizmet vermekte olan bir hastane konumundadır. Hastane çağdaş ve modern teknolojilerle donatılarak dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Hastane bilinen ve alışıla gelmiş hastane ortamından çok uzakta beş yıldızlı otel konforunda sağlık hizmeti vermektedir. Hastane alnında uzman sağlık personeli ve yardımcı sağlık personeli ile sağlık alanında 7/24 saat aktif olarak hizmet vermektedir.

Hastane 10500 metre karelik bir alan içerisine kurulmuş, çok geniş bir otoparkı bulunmakta ve hastane hasta odalarında  internet, uydu yayınlı LCD televizyon, yurt dışı çıkışlı telefon, mini buzdolabı, özel banyo, konforlu refakatçi koltuğu ve zaman ayarlı hemşire çağırma sistemiyle hasta ve yakınlarının beklenti ve istekleri doğrultusunda dizayn edilmiştir.

Özel Konya Farabi Hastanesi İletişim Bilgileri
Özel Konya Farabi Hastanesi Adres: Sancak Mahallesi Veysel Karani Caddesi Ebru Sokak No:14 Selçuk – Konya

Özel Konya Farabi Hastanesi Kariyer
Özel Konya Farabi hastanesi bünyesinde doktor, yardımcı sağlık personeli, ebe, hemşire, asistan, hasta bakıcı, temizlik ve güvenlik görevlisi olarak çalışmakta olan bay ve bayan çalışanları bulunmaktadır.

Hastane bünyesinde çalışan ve çeşitli nedenlerden dolayı işten ayrılan personel yerine iş ilanları ile personel alımları yapılmaktadır. İnsan Kaynakları yapılan başvuruları kabul etmekte ve açık olan pozisyonlara uygun adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir. İş görüşmesi ve mülakatı başarı olarak geçen adaylara iş teklifinde bulunulmaktadır. Özel Konya Farabi Hastanesi insan kaynakları sayfası.

1 yorum

  • Merhaba ankara polatlidan yazıyorum sizinle çalışmak istiyorum temizlik personeli olarak çünkü ise ihtiyacım var

Takip Et

Son Yorumlar