İş Lazım
Özel Medstar Antalya Hastanesi İş Başvurusu

Özel Medstar Antalya Hastanesi İş Başvurusu

Özel Medstar Antalya Hastanesinde çalışmak ister misiniz? Eğer bu sorunun cevabına Evet diyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Antalya Medstar Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilmeniz gereken herşeyi sizler için araştırdık. Dilerseniz önce Özel Medstar Antalya Hastanesi hakkında detaylı bilgi edinelim.

Medstar Hastaneleri Türkiye de uluslararası kaliteli sağlık hizmetlerinin öncüsü Memorial Sağlık Grubunun üyesidir. Medstar Antalya da bulunan 2 hastanesi ile Akdeniz Bölgesine hizmet sunmaktadır. Medstar Antalya Hastanesi bünyesindeki kanser merkezi Türkiye ve dünya çapında bir referans merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Kanserin kişiye özel uygulamar ve konsey kararı yaklaşımı ile tedavi edildiği merkez ileri teknolojileri yurt dışındaki önemli merkezler ile aynı anda kullanmaktadır.

Medstar Kemoterapi ve Sanat Merkezinde kemoterapi alan ve klinikte yatan hastalara deneyimli sanatsal tedavi ekibi eşliğinde sosyal aktivite olanakları sunulmaktadır. Resim müzik çalışmaları tiyatro ve yoga gibi aktivitelerle hastaların tedavi motivasyonları ve yaşam kaliteleri arttırılmaktadır.

Medstar Antalya Hastanesi 2009 yılında hizmete açılmıştır. Tecrübe birikim ve güveni ileri teknolojik donanım ile birleştirerek 18.500 metrekare kapalı alanda 160 yatak kapasiteli ile sağlık hizmetlerini vermektedir. Medstar Antalya Hastanesinin 5 ameliyathanesi ve genel yoğun bakımda 23, Yeni doğan yoğun bakımda 10, olmak üzere toplam 33 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Başta Antalya olmak üzere tüm Akdeniz Bölgesinin sağlık ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır.

Özel Medstar Antalya Hastanesi tıbbi onkolojiden hematoloji ve kemik iliği nakli merkezi, Kadın Doğum, Beyin ve Sinir Cerrahi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları, gastroenteroloji, göz hastalıkları, endokrinoloji, Genel Cerrahi, psikiyatri, nükleer tıp, radyoloji gibi bütün branşlarda kaliteli etik ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Medstar Antalya Hastanesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres: Yıldız Mahallesi Yıldız Caddesi 220 Sokak No: 19 ANTALYA

Telefon: 0242 310 92 92

Faks: 0242 310 92 90

Eposta: Medstar.iletisim@medstar.com.tr

Merkez Ofis: +90 242 310 32 42

Özel Medstar Antalya Hastanesinde çalışmak için Buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

3 Yorumlar

  • Antalya saglik meslek lisesi hemşirelik mezunuyum 9_9_1998 hemşirelik iş başvurusu yapmak istiyorum şu an calismiyorum kira ve ihtiyaçlarımı karşılamak zorunda olduğum için çalışmak istiyorum daha önce Antalyada özel hastanede çalıştım telefon numaram 05416048911

  • Süleyman demirel üniversitesi hemşirelik bölümü (lisans) 2018 mezunuyum. Üniversitesi dahilinde ki yaptığım stajlar da edindiğim tecrübelerle hastanenizde yeni bilgi ve tecrübelerle donanımlı bir hemşire olduğumu garanti ederim.Telefon numaram:5348957104

Takip Et

Son Yorumlar