İş Lazım
Özel Remedy Hospital İş Başvurusu

Özel Remedy Hospital İş Başvurusu

Özel Remedy Hospital de çalışmak istermisiniz? Eğer bu sorunun cevabına Evet diyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Özel Remedy Hospital iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilmeniz gereken herşeyi sizler için araştırdık. Dilerseniz önce Özel Remedy Hospital hakkında detaylı bilgi edinelim.

Özel Remedy Hastanesi 1999 yılında kurulmuş ve Pendik -İstanbul ilinde sağlık alanında faaliyet göstermektedir. Hastane ulaşımı çok kolaydır. Hastane 77  yatak kapasiteli ve özel sağlık sigortaları ve sgk ile anlaşması bulunmaktadır.

Hastane sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve dünya standartlarında sağlık hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Hasta ve hasta yakını memnuniyetine çok önem verilmektedir. Hastane sağlık alanındaki teknolojik yenilikleri de yakından takip etmektedir. Hastane bünyesinde uzman hekim kadrosu ile her alanda aktif olarak 7/24 saat sağlık hizmeti vermektedir.

Hastane bünyesinde doktor, yardımcı sağlık personeli, kat personeli, temizlik ve güvenlik personeli, hemşire, hasta danışmanı, yoğun bakım hemşiresi vb pozisyonlarda çok sayıda bay ve bayan çalışanı bulunmaktadır.

Hastane bünyesinde çalışan personele değer vermektedir. Çalışanlarına rahat ve huzurlu bir iş ortamı sunmaktadır. Hastane çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimine destek olmakta ve eğitimlerle kariyer gelişimine yardımcı olmaktadır.

Özel Remedy Hospital İletişim Bilgileri
Özel Remedy Hospital Adres: Doğu Mah. Papatya Sok. No: 15 PK: 34890 Pendik – İstanbul
Özel Remedy Hospital E-Posta: info@remedyhospital.com.tr

Özel Remedy Hospital Kariyer
Hastane bünyesinde çalışan ve doğum, evlilik, emeklilik vb. nedenlerden dolayı işten ayrılan personel yerine iş ilanları ile personel alımları yapılmaktadır. Size vereceğimiz link üzerinden açık olan iş pozisyonlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnsan Kaynakları departmanı yapılan tüm başvuruları kabul etmekte ve açık olan pozisyonlara uygun alan adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir. Özel Remedy Hospital insan kaynakları sayfası.

Yorum ekle

Takip Et

Son Yorumlar