İş Lazım

Pegasus Personel Alımı

Pegasus personel alımı 2018 konusu, havayollarında çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Pegasus 2017 yılında hostes, pilot, temizlikçi, kabin memuru gibi pek çok alanda eleman alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Pegasus, 1990 yılında kurulmuş ve o yıl ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir.

Pegasus’ un 2018 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve Pegausus’ un bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus’ un insan kaynakları politikası hakkında detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Başvuruda bulunan adayları kişilik testi, yabancı dil testi gibi testlere tabi tutan Pegasus, personellerini insan kaynaklarının belirlediği kriterlere göre seçmektedir. Pegasus’ a iş başvurusu yapmak istiyorsanız, websitesine girerek orada bulunan online başvuru kısmında başvurularınızı yapabilirsiniz.

 

Photo by Brett Levin Photography

Yorum ekle

Son Yorumlar