İş Lazım
Pirelli Lastik İş İlanları ve İş Başvurusu

Pirelli Lastik İş İlanları ve İş Başvurusu

Pirelli, 1872 yılında İtalya’da plastik üreticisi olarak kurulmuş olan, uluslararası arenada faaliyet gösteren bir lastik firmasıdır. Lastik sektöründe Pirelli, dünyanın en büyük markaları arasında yer almaktadır. Bu büyüme eğrisini sürdürmek ve dünyanın en büyüğü olma amacıyla çalışmalarına devam eden Pirelli, bu kapsamda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Pirelli tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Pirelli İş İlanları 2018

Ülkemizde Pirelli fabrikası Kocaeli ilimizde, genel merkez binası da İstanbul’da yer almaktadır. Kocaeli fabrikasında Formula 1 lastiklerini ve bunun haricinde de çok sayıda lastik çeşidi üretmektedir. Pirelli Türkiye, ülkemizdeki ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Pirelli Türkiye tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; filo danışmanı, uzun dönem stajyer, mühendis, geçici işçi alımı, kadrolu eleman alımı, büro personeli, şoför, engelli işçi, sözleşmeli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Pirelli İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Pirelli bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınmakta ve ihtiyaç duyulması durumunda da yani açık iş pozisyonu oluştuğu takdirde iş görüşmesi için çağrılmaktasınız. Bu aşamayı da geçen bireyler Pirelli Türkiye bünyesinde çalışma fırsatı elde etmektedirler. Bu yazımızda Pirelli iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Pirelli İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Pirelli Lastik İş İlanları ve İş Başvurusu yazısı ilk önce elemanuzman.com – Güncel İş İlanları ve Personel Alımı Duyuruları üzerinde ortaya çıktı.

Yorum ekle

Takip Et

Son Yorumlar