İş Lazım

Siz de parlak bir web projesi ile işinizi büyütebilirsiniz!

Değerli okuyucu şimdi bu sayfaya hangi Parlakfikirler.org makalesinden geldiysen lütfen o makalenin başlığını Google amcada aratıp kaçıncı sırada olduğuna bir bak lütfen Muhtemelen Google’daki yüzbinlerce sonuç içerisinde ilk 3’te yer almışızdır. İşte buna SEO yani “Search Engine Optimization(arama motoru optimizasyonu)” diyorlar.

Google amca; internet üzerinden ürettiğiniz içeriği 200 civarı kritere göre inceler ve değerlendirir. Bu değerlendirmeye binaen sıralamasını yapar. Google’ı sadece bir web sitesi ile 1 trilyon doları geçkin değere ulaştırıp dünyanın en değerli 5 şirketi arasına sokan şey de işte bu “değerli ve faydalı içeriği tespit etme yeteneğidir“. Eğer kaliteli ve arama motoru uyumlu içerik üretirseniz, SEO kurallarına riayet ederseniz Google sizi de sıralamanın tepesine yerleştirir ve satışlarınızı kat kat arttırmanıza yardımcı olur. Yani siz de 6 şeritli otobanın kenarından bir gayrimenkul elde etmiş gibi olursunuz.

Parlakfikirler ekibi olarak size bu 6 şeritli ve her gün milyonlarca, milyarlarca ziyaretçinin geçtiği otobanın kenarından değerli arsa edinmenize yardımcı olacağız. Çünkü bizim işimiz “insanların parlak fikirlerini değerlendirmelerini sağlamak“.

 Bizzat kendinize veya firmanıza ait siteniz ile kendi işinizi kurabilir, firma satışlarınızı arttırabilir, isminizi duyurabilir, firmanızı büyütebilirsiniz!!

SEO ve anahtar teslim profesyonel site kurulumu ve yönetimi desteğimizin neleri kapsadığını yani bu hizmetlere nelerin dahil olduğunu şuradan inceleyebilirsiniz:

 

Uzmanlardan oluşan parlakfikirler ekibi (tasarımcılar, yazılımcılar, avukatlar, danışmanlar, organizatörler) sizin yanınızda.

Profesyonel site kurulum, yönetim ve SEO danışmanlığı teklifi almak için lütfen alttaki formumuzu doldurun.

Aşağıdaki sektörler dahil olmak üzere her sektör için web-site kurulumuzu yapıyoruz:

  • otel, pansiyon
  • sağlık, doktorluk
  • emlak, inşaat
  • Nakliye, lojistik
  • Rent-car, oto galeri
  • muhasebe mali müşavir sitesi
  • eğitim sitesi
  • Haber sitesi
  • avukatlık bürosu sitesi
  • E-ticaret

 

———————————

Sizin de hemen şimdi yeni bir iş fikrine girişmenizin veya halihazırdaki iş fikrinizi büyütmenizin önünde hiçbir engel yok; çünkü yanınızda tecrübeli profesyoneller yani bizler var ve tüm kirli işleri sizin için halledebiliriz. Size düşen tek şey yaratıcılığınızı ve zekanızı kullanabilmek için gerekli araçları edinmek. Kafanızdaki o hep ertelediğiniz web-portal açıp isminizi duyurma, markanızı pekiştirme projesine başlamanın zamanı geldi.

Tüm bu hizmetler veya sadece birkaçı için teklif almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Teklif isteyin

* indicates required

Form dışı iletişim:
1) gorunmezm@gmail.com, mehmetgorunmez1@gmail.com ve admin@parlakfikirler.com mail adresleri

2) gsm: 0534 5522126

4) Aşağıdaki yorum kısmına yorum yazarak bizlere danışabilirsiniz.

 

 

Yorum ekle

Takip Et

Son Yorumlar