İş Lazım

Türk Telekom personel alımı iş başvurusu

Türkiye’nin yerel iletişim devi ve internet sağlayıcısı rolünü üstlenen kuruluş Türk Telekom her yıl yeni alımlar gerçekleştirerek büyümeye devam ediyor. Son olarak 2011 Ağustos ayında ABD’den en iyi hizmet ödülü alarak verdikleri hizmet kalitesini bir kez daha kanıtlayan Türk Telekom 2012 yılında nitelikli personel istihdamına da oldukça önem vermeye başladı.

Artık geçmişte masaları birbirine birleştirip çay, kahve eşliğinde sohbet eden personeller yerine bilgili, işini düzgün yapan, müşteri memnuniyeti için çalışan ve kariyerinde sürekli yeni basamaklar tırmanmayı isteyen personelleri alan Türk Telekom 2012 yılında alımlar yapmaya devam ediyor…

Türk Telekom insan kaynakları işe alım süreci:

  • Türk Telekom’da uyguladığımız işe alım süreci ile, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.
  • Şirketimizde işe alımlar, yıl başında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır.
  • Yeni mühendis alımları yılda 1 defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması dogrultusunda gerçekleştirilir.
  • Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve ingilizce sınavlarını başarı ile tamamlayan adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar değerlendirilir.
  • Yönetici ve uzman pozisyonları için adaylar, şirketimiz temel yetkinlikleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir. Pozisyonun niteliklerine göre adaylara kişilik envanteri uygulanır.

Yorum ekle

Son Yorumlar