İş Lazım
Türkiye’nin Her Yerine Evde Ek İş Fırsatı

Türkiye’nin Her Yerine Evde Ek İş Fırsatı

Türkiye büyük bir ülke ve her bölgede küçük – orta ve büyük işletmeler bulunuyor. Bu işletmeler paketleme konusundaki ihtiyaçları için bir personel istihdam edip, personele maaş – sigorta – yol – yemek gibi masraflar yapmak yerine genellikle evde ek iş arayan kişiler ile çalışmaktadır.

Günümüzde küçüklü büyüklü hemen hemen bütün işletmeler için paketleme ihtiyacı bulunuyor. İster Kars’ta yaşayın, ister İzmir’de mutlaka paketleme ihtiyacı bulunan birçok imalathane ve işletme bulunmaktadır. Ancak elbette herkes paketleme işi bulamayabiliyor. Bu tür işletmeler genellikle bir kişi için iş vermek yerine, 5-10’arlı gruplara iş vererek bir seferde tüm ihtiyaçlarını gidermektedir.

Bu işletmeler genellikle evde ek iş arayan kişilere ulaşmaktadır. Karlı İş Fikirleri platformu da Türkiye’de evde ek iş arama ve verme konusunda en büyük internet sitesidir. Eğer evde ek iş arıyorsanız, aşağıda yer alan form aracılığıyla yapabileceğiniz işler, kaç grup olduğunuza yönelik bilgileri paylaşabilirsiniz. Evde ek iş veren firmalar bu ilanlara, ihtiyaçlar doğrultusunda dönüş sağlamaktadır.

ÖNEMLİ NOT: LÜTFEN PAKETLEME İŞİ İÇİN SİZDEN KAPORA İSTEYEN KİMSEYE ÖDEME YAPMAYINIZ. KAPORA İSTEYENLER DOLANDIRICIDIR.

Karlı İş Fikirleri

Yorum ekle

Takip Et

Son Yorumlar